Stromhouse

chata davidkapasecaPosedkaTeepee & Spa
dům na stromě
stromhouse
Přijeďte k nám relaxovat a nabrat životní energii do náruče přírody a zažít nevšední romantiku v korunách stromů! Vychutnejte si večer nad hlavami pasoucích se srnek a za tajuplného houkání soví rodinky.
dům na stromě

Kde nás najdete

První pyskočelský Stromhouse najdete v malebném Posázaví v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. Nabízí unikátní výhled na Národní přírodní rezervaci Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Překvapí Vás zachovalé bučiny (jsou zde přes 250 let staré mohutné buky!) a suťové lesy, často s pralesovitou strukturou. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.

mapa
ložnice

Bydlení

Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Vinotéka, lampičky a vařič jsou přesto k dispozici, stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. Stromhouse je možné lehce temperovat pomocí kamínek, ale za chladného počasí doporučujeme přibalit teplé oblečení.
Ubytovací kapacita jsou 2 osoby a 2 přistýlky.
Podívejte se na video.

venkovní posezení

Aktivity

V lesním prostředí je připraveno také příjemné posezení s ohništěm a grilem, kde pro Vás mohou být připraveny kvalitní suroviny od místních farmářů pro dokonalý gurmánský zážitek.
Vyberte si z variace našich bohatých snídaní a vychutnejte si ji ve výšce sedmi metrů, kam si ji sami vytáhnete připravenou v piknikovém koši.

Minibar nabízí širokou škálu alkoholických i nealko nápojů. Za ochutnání stojí především vynikající vína z francouzských rodinných vinic.
Pro milovníky pohybu je možnost pronajmout si tenisový kurt (vzdálený cca 200 m).

Tipy na výlet naleznete ZDE.

terasa na stromě

Ceník

Celková cena se vám zobrazí po vybrání termínu.

Snídaně není v ceně pobytu, ale za 250,-Kč/osoba si ji můžete přiobjednat s donáškou v piknikovém koši.

Zahrnuje: máslo, šlehaný tvaroh s bylinkou, dva druhy šunky (98% masa), domácí uzeniny a salámy, paštiky, jogurt, koláče nebo koblihy, min. 4 druhy sýrů, vločky, müsli, džus, ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo. Káva a čaj je k dispozici po celou dobu pobytu.

Na včasné přání lze připravit i verzi vegetarian či vegan – prosím použijte poznámku v rezervačním formuláři či naše mailové adresy.

Možnost objednání: Surovin na gril – nabídku zasíláme týden před příjezdem, grilování s Šéfkuchařem, pobytové balíčky, masáž.

kuchyňka

Rezervace


certifikát Prověřená společnostJsme držitelé certifikátu
Prověřená společnostcertifikát si můžete prohlédnout ZDE

Napsali o nás:

vaše dětiPortál VašeDěti.cz
streamPortál Stream.cz
chatař chalupářPortál Chatar-chalupar.cz
blesk zprávyPortál Blesk.cz
dřevo je cestaPortál Drevojecesta.cz
City & Folks
žena a životŽena a Život
PřekvapeníPřekvapení
DeníkDeník
volvo magazínVolvo magazín
Hospodářské novinyHospodářské noviny
westwingWestwing