Stromhouse

chata davidkapasecaPosedkaTeepee & Spa
dům na stromě
stromhouse
Přijeďte k nám relaxovat a nabrat životní energii do náruče přírody a zažít nevšední romantiku v korunách stromů! Vychutnejte si večer nad hlavami pasoucích se srnek a za tajuplného houkání soví rodinky.
dům na stromě

Kde nás najdete

První pyskočelský Stromhouse najdete v malebném Posázaví v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. Nabízí unikátní výhled na Národní přírodní rezervaci Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Překvapí Vás zachovalé bučiny (jsou zde přes 250 let staré mohutné buky!) a suťové lesy, často s pralesovitou strukturou. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.

mapa
ložnice

Bydlení

Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Vinotéka, lampičky a vařič jsou přesto k dispozici, stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. Stromhouse je možné lehce temperovat pomocí kamínek, ale za chladného počasí doporučujeme přibalit teplé oblečení.
Ubytovací kapacita jsou 2 osoby a 2 přistýlky.
Podívejte se na video.

venkovní posezení

Aktivity

V lesním prostředí je připraveno také příjemné posezení s ohništěm a grilem, kde pro Vás mohou být připraveny kvalitní suroviny od místních farmářů pro dokonalý gurmánský zážitek.
Vyberte si z variace našich bohatých snídaní a vychutnejte si ji ve výšce sedmi metrů, kam si ji sami vytáhnete připravenou v piknikovém koši.

Minibar nabízí širokou škálu alkoholických i nealko nápojů. Za ochutnání stojí především vynikající vína z francouzských rodinných vinic.
Pro milovníky pohybu je možnost pronajmout si tenisový kurt (vzdálený cca 200 m).

Tipy na výlet naleznete ZDE.

terasa na stromě

Ceník

Cena za ubytování: 3.900 Kč/2 osoby
Cena přistýlky: 250 Kč/osoba

Snídaně není v ceně pobytu, ale za 250,-Kč/osoba si ji můžete přiobjednat s donáškou v piknikovém koši. Zahrnuje: máslo, šlehaný tvaroh s bylinkou, dva druhy šunky (98% masa), domácí uzeniny a salámy, paštiky, jogurt, koláče nebo koblihy, min. 4 druhy sýrů, vločky, müsli, džus, ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo. Káva a čaj je k dispozici po celou dobu pobytu.

K ohni vám můžeme zajistit kvalitní zauzené špekáčky, klobásky, pohádkově vyuzený bůček, panenku či krkovičku. Budete-li mít zájem, dejte vědět alespoň den předem. Veškeré uzeniny pocházejí rovněž od místního vynikajícího řezníka a uzenáře. Také vám můžeme přichystat kvalitní maso na gril (z domácího chovu – skotské vysokohorské plemeno). V tomto případě nás prosím informujte alespoň 2 dny dopředu).

Storno podmínky ubytování ve Stromhouse
v případě, že nejsou dohodnuty individuálně:

  • do 30 dnů před příjezdem 0% ze zbývající částky za ubytování
  • 29 – 14 dní před příjezdem 50% ze zbývající částky za ubytování
  • 13 – 5 dní před příjezdem 75% ze zbývající částky za ubytování
  • méně jak 4 dni před příjezdem 100% ze zbývající částky za ubytování

Do 1 týdne od potvrzení rezervace je nutná úhrada zálohy 1000 Kč/noc. V případě, že tato záloha nebude ani po upomínkách řádně uhrazena, rezervace bude zrušena. Dojde-li ke stornování ubytování, záloha ve všech případech propadá ve prospěch Stromhouse a zaniká nárok na její vrácení. Storno poplatky z bodů 2. – 4. budou i nadále vymáhány. Při změně termínu do 14 dní před příjezdem je záloha platná u nového termínu.

kuchyňka

Rezervace

Vyberte v kalendáři nejprve den příjezdu (1 x klik) a pak den odjezdu (1 x klik).

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající
 
- Příjezd/Odjezd

Vaše jméno*:

Váš e-mail*:

Váš telefon*:

Počet osob*:

Vaše zpráva:

 

Odesláním rezervace souhlasíte s informacemi obsaženými v: "Prohlášení o dodržování bezpečnostních pokynů", se storno podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Souhlasím*:  

certifikát Prověřená společnostJsme držitelé certifikátu
Prověřená společnostcertifikát si můžete prohlédnout ZDE

Napsali o nás:

vaše dětiPortál VašeDěti.cz
streamPortál Stream.cz
chatař chalupářPortál Chatar-chalupar.cz
blesk zprávyPortál Blesk.cz
dřevo je cestaPortál Drevojecesta.cz
City & Folks
žena a životŽena a Život
PřekvapeníPřekvapení
DeníkDeník
volvo magazínVolvo magazín
Hospodářské novinyHospodářské noviny