Stromhouse

chata davidkapasecaTeepee & Spa
dům na stromě
stromhouse
Přijeďte k nám relaxovat a nabrat životní energii do náruče přírody a zažít nevšední romantiku v korunách stromů! Vychutnejte si večer nad hlavami pasoucích se srnek a za tajuplného houkání soví rodinky.
dům na stromě

Kde nás najdete

První pyskočelský Stromhouse najdete v malebném Posázaví v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. Nabízí unikátní výhled na Národní přírodní rezervaci Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Překvapí Vás zachovalé bučiny (jsou zde přes 250 let staré mohutné buky!) a suťové lesy, často s pralesovitou strukturou. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.

mapa
ložnice

Bydlení

Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Vinotéka, lampičky a vařič jsou přesto k dispozici, stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. Stromhouse je možné lehce temperovat pomocí kamínek, ale za chladného počasí doporučujeme přibalit teplé oblečení.
Ubytovací kapacita jsou 2 osoby a 2 přistýlky.
Podívejte se na video.

venkovní posezení

Aktivity

V lesním prostředí je připraveno také příjemné posezení s ohništěm a grilem, kde pro Vás mohou být připraveny kvalitní suroviny od místních farmářů pro dokonalý gurmánský zážitek.
Vyberte si z variace našich bohatých snídaní a vychutnejte si ji ve výšce sedmi metrů, kam si ji sami vytáhnete připravenou v piknikovém koši.

Minibar nabízí širokou škálu alkoholických i nealko nápojů. Za ochutnání stojí především vynikající vína z francouzských rodinných vinic.
Pro milovníky pohybu je možnost pronajmout si tenisový kurt (vzdálený cca 200 m), nebo horská kola.

Tipy na výlet naleznete ZDE.

terasa na stromě

Ceník

Cena za ubytování: 3.900 Kč/2 osoby/noc včetně snídaně
Cena přistýlky: 350 Kč/osoba/noc včetně snídaně

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně typu „Economy“, která obsahuje máslo (i pomazánkové nebo žervé), šunku (98% masa), plátkový sýr, vločky, müsli, džus,  ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo. Kávu a čaj máte k dispozici po celou dobu pobytu.

Za příplatek 150 Kč na osobu vám můžeme připravit snídani „Královskou“, která je rozšířena o kvalitní jogurty, minimálně 3 druhy uzeniny a paštiky (vše od místního vyhlášeného řezníka a uzenáře s vlastní výrobou tradičním způsobem) a min. 4 druhy sýrů.

K ohni vám můžeme zajistit kvalitní zauzené špekáčky, klobásky, pohádkově vyuzený bůček, panenku či krkovičku. Budete-li mít zájem, dejte vědět alespoň den předem. Veškeré uzeniny pocházejí rovněž od místního vynikajícího řezníka a uzenáře. Také vám můžeme přichystat kvalitní maso na gril (z domácího chovu – skotské vysokohorské plemeno). V tomto případě nás prosím informujte alespoň 2 dny dopředu).

Storno podmínky ubytování ve Stromhouse
v případě, že nejsou dohodnuty individuálně:

  • do 30 dnů před příjezdem 0% ze zbývající částky za ubytování
  • 29 – 14 dní před příjezdem 50% ze zbývající částky za ubytování
  • 13 – 5 dní před příjezdem 75% ze zbývající částky za ubytování
  • méně jak 4 dni před příjezdem 100% ze zbývající částky za ubytování

Do 1 týdne od potvrzení rezervace je nutná úhrada zálohy 1000 Kč/noc. V případě, že tato záloha nebude ani po upomínkách řádně uhrazena, rezervace bude zrušena. Dojde-li ke stornování ubytování, záloha ve všech případech propadá ve prospěch Stromhouse a zaniká nárok na její vrácení. Storno poplatky z bodů 2. – 4. budou i nadále vymáhány. Při změně termínu do 14 dní před příjezdem je záloha platná u nového termínu.

kuchyňka

Rezervace

Vyberte v kalendáři nejprve den příjezdu (1 x klik) a pak den odjezdu (1 x klik).

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající
 
- Příjezd/Odjezd

Vaše jméno*:

Váš e-mail*:

Váš telefon*:

Počet osob*:

Vaše zpráva:

 

Odesláním rezervace souhlasíte s informacemi obsaženými v: "Prohlášení o dodržování bezpečnostních pokynů", se storno podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Souhlasím*:  

certifikát Prověřená společnostJsme držitelé certifikátu
Prověřená společnostcertifikát si můžete prohlédnout ZDE

Napsali o nás:

vaše dětiPortál VašeDěti.cz
streamPortál Stream.cz
chatař chalupářPortál Chatar-chalupar.cz
blesk zprávyPortál Blesk.cz
dřevo je cestaPortál Drevojecesta.cz
City & Folks
žena a životŽena a Život
PřekvapeníPřekvapení
DeníkDeník
volvo magazínVolvo magazín
Hospodářské novinyHospodářské noviny